+48 696 328 552+48 662 614 367[javascript protected email address]
O nas

STOLARNIA Brożek działa od 2010 roku, a początki naszej pracy z drewnem sięgają wiele lat wstecz. Meble wykonujemy według profesjonalnego projektu lub indywidualnych ustaleń z klientem. Łączymy tradycję i nowoczesność kierując się solidnością przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie południowo-wschodniej Polski, ale też poza jej granicami. Zajmujemy się wykonywaniem każdego rodzaju mebli do domu i biura, lakierowanych, fornirowanych i drewnianych takich jak kuchnie, szafy, garderoby, meble łazienkowe, meble industrialne, meble rustykalne, stoły, łóżka, schody, altany i wiele innych, a różnorodność wykonywanych zleceń potwierdza naszą wszechstronność.

Zaopatrują nas największe hurtownie z Tarnowa i nie tylko oraz sprawdzeni dostawcy drewna. W naszych meblach montujemy przede wszystkim akcesoria najlepszych producentów takich jak Blum, Peka i Sevroll, co jest gwarancją funkcjonalności, estetyki i wieloletniego bezawaryjnego działania.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie materiałów i wyposażenia mebli, mając jednak na uwadze, że zdanie klienta jest najważniejsze. Współpracujemy z profesjonalnymi zakładami: lakierniczym, szklarskim oraz tapicerskim.

Świadczymy usługi w zakresie obróbki drewna, fornirowania oraz frezowania, cięcia i grawerowania na ploterze CNC. Posiadany przez nas park maszyn oraz pozytywna współpraca z innymi firmami jest gwarancją terminowego i rzetelnego wykonania każdego zlecenia.